Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Oct. 30, 2018, 10:59 a.m.

GIFT STAR dostawcą smyczy na GOLDEN MARKETING CONFERNCE w Katowicach

Firma GIFT STAR dostarczy smycze reklamowe na jedną z największych konferencji marketingowych w Polsce, która w tym roku odbędzie się w Katowicach w dniach 14-15 listopada 2018. GOLDEN MARKETING CONFERENCE to 2 dni wyjątkowych prelekcji + inspirująca sesja networkingowa.
Tematem będzie kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe on-line. Najnowsze merytoryczne tematy i niesamowici prelegenci, których nie spotkasz na innej konferencji w jednym miejscu i czasie!


see more
Oct. 30, 2018, 10:21 a.m.

Polskie firmy zapłacą za opakowania wysyłane do Niemiec

Polskie przedsiębiorstwa, w tym sklepy internetowe, które wysyłają do Niemiec towary w opakowaniach zawierających surowce wtórne, czekają dodatkowe wydatki. Temu, kto ich nie spełni, grożą gigantyczne kary. Od 1 stycznia zacznie w Niemczech obowiązywać ustawa o opakowaniach (VerpackG).

O sprawie przypomina dzisiejsza „Rzeczpospolita”. Nowe przepisy obejmą firmy, które wysyłają do Niemiec towar w pudełkach, folii czy kopertach bąbelkowych. Te przedsiębiorstwa będą musiały zarejestrować się w Stiftung Zentrale Stelle Verpackungsregister – oficjalnym rejestrze opakowań. Rejestracja jest już możliwa, trzeba jej dokonać do 31 grudnia 2018.


see more
Oct. 30, 2018, 10:19 a.m.

Komfort dla klienta i dla nas jest kluczem do udanego biznesu | Aneta Niciak, Kando Plus

Z Anetą Niciak, Prezesem Zarządu w firmie Kando Plus rozmawiamy o komforcie spotkań na rynku reklamowym, a także o jakości oferowanych produktów na rodzimym podwórku.

Wzięliście udział w roli wystawcy na premierowej zeszłorocznej edycji Promo Show Professional. Jak oceniacie to wydarzenie? 
Było to wydarzenie ściśle branżowe, które wniosło ogromną wartość do naszej polityki sprzedażowej na cały rok 2018. Niskobudżetowo, w porównaniu do tradycyjnych targów i w komfortowych warunkach, udało nam się spotkać i porozmawiać z naszymi najważniejszymi klientami agencyjnymi. Ta spokojna rozmowa przy kawie i ciastku to w istocie wysłuchanie potrzeb naszych odbiorców, przepiękne resume wymagań rynku reklamowego w zakresie dystrybucji odblasków. Szczerze przyznam – nie oczekiwaliśmy takiego efektu, nasz udział w PSP potraktowaliśmy eksperymentalnie. Główne „siły” finansowo-personalne wrzuciliśmy w równoległe targi RemaDays 2018, które spełniły jednak nieco inną funkcję.


see more
Oct. 29, 2018, 6 a.m.

Ceramika Tułowice rozdaje świąteczne prezenty

Ceramika Tułowice przygotowała dla swoich klientów świąteczną promocję. Do każdego zamówienia firma dodaje szklanki w kształcie bombki. Zależnie od wielości zamówienia mogą to być szklanki bez nadruku, szklanki ze świątecznym nadrukiem przygotowanym przez grafików Ceramiki Tułowice lub szklanki ozdobione według projektu klienta.

Szklanka w kształcie bombki jest tegoroczną nowością w ofercie firmy Ceramika Tułowice, która specjalizujące się min. w produkcji porcelanowych, ceramicznych oraz szklanych gadżetów reklamowych. Bombka jest oryginalnym pomysłem, który może być bardzo ciekawym i charakterystycznym upominkiem świątecznym. Produkt oprócz ciekawego wyglądu jest również w pełni użyteczny i doskonale nadaje się do sączenia świątecznego kompotu z suszu.


see more
Oct. 26, 2018, 1:39 p.m.

PSI 2019 – Czołowe Europejskie Targi Branży Artykułów Reklamowych 8-10 stycznia 2019 r., Centrum Targowe w Düsseldorf

PSI 2019 więcej korzyści dla członków oraz koncentracja na głównym obszarze działalności firmy

  • PSI FIRST: Termin zgłoszeń zostaje wydłużony do dnia 31 grudnia
  • Wydarzenia równoległe: PromoTex Expo oraz viscom odbędą się po raz pierwszy w tym samym czasie

Nowe oferty dla członków PSI, nowe nagrody, nowe równoległe wydarzenia: PSI 2019 skupia się na nowych wyzwaniach. Koncentrując się bardziej na klasycznej działalności związanej z artykułami reklamowymi, stwarza producentom artykułów reklamowych, dostawcom, dystrybutorom oraz agencjom reklamowym najlepsze warunki do udanych targów. W dniach od 8 do 10 stycznia 2019 r. odbędą się Czołowe Europejskie Targi Branży Artykułów Reklamowych. Po raz pierwszy równocześnie zaprezentują się nowe targi branżowe PromoTex Expo oraz visom ukazując swój potencjał tekstyliów promocyjnych oraz komunikacji wizualnej. Wspólnie trzy wydarzenia sektora branżowego zaoferują obszerny przegląd świata reklamy i sprzedaży.

 


see more
Oct. 24, 2018, 11:16 a.m.

Przyjedź na RemaDays Warsaw 2019 bezpłatnym autobusem!

Jak co roku podczas targów reklamy i druku RemaDays Warsaw, tak i podczas zbliżającej się, jubileuszowej, 15 edycji, zwiedzający będą mieli możliwość przyjazdu na teren targów bezpłatnymi autobusami.

Dzięki współpracy z PKS Grodzisk Mazowiecki zwiedzający skorzystają z bezpłatnych autobusów oznakowanych logo RemaDays. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków zlokalizowanych przy Lotnisku Chopina oraz Warszawie Centralnej. Kursy będą odbywały się co 15 minut, podobnie jak kursy powrotne z hal targowych.


see more
Oct. 22, 2018, 10:40 a.m.

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

Nowy Zarząd PIAP spotkał się 11 października br. w Łodzi, żeby omówić plany na swoją kadencję, a więc najbliższe dwa lata. Wśród wytyczonych celów najważniejsze będą wzmożone działania lobbingowe w celu podniesienia limitów kwotowych na upominki reklamowe oraz realizacja filmu promocyjnego. Oczywiście lista zadań i działań Izby jest długa, co zwiastuje bardzo aktywną i pracowitą kadencję.

Na spotkaniu pojawił się nowy Zarząd, w składzie: Edyta Lisowska - Prezes PIAP, Anna Roszczak - Wiceprezes PIAP, Jacek Kozłowski - Wiceprezes PIAP, Członkowie Zarządu: Magdalena Humeńczuk, Beata Dobrowolska, Wojciech Wąsowski, Zbigniew Grzeszczuk oraz Katarzyna Wojniak - Dyrektor Biura Zarządu. Spotkanie było okazją do omówienia planów oraz kreatywnej, owocnej burzy mózgów.

 


see more
Oct. 22, 2018, 10:38 a.m.

Ponownie stawiamy na Promo Show Professional | Tomasz Przewoźnik, Happy Gifts Europe

Spotkania z klientami nie muszą ciągle być takie same, odwiedzające targi agencje reklamowe widzą potencjał i cenią komfort spotkań kameralnych. Tomasz Przewoźnik, Sales Director w Happy Gifts Europe mówi o tym, dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu.

- Stawiamy przede wszystkim na jakość. W PSP weźmiemy udział po raz drugi. Co więcej, zrobimy to z pełnym przekonaniem, że po prostu warto. W roku ubiegłym entuzjastycznie przyjęliśmy informację o powstaniu tej inicjatywy. Formuła tradycyjnych targów nieco się zdewaluowała w ostatnich latach. Brakowało nam klimatu i odpowiedniej atmosfery do prowadzenia efektywnych rozmów handlowych z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. To wszystko dało nam Promo Show Professional. Nowe miejsce, jakże inne od tradycyjnej hali targowej, przestrzeń, wysoka jakość obsługi, nowy sposób prezentacji i ekspozycji. To wszystko sprawiło, że PSP dało nam, jako wystawcy, nową jakość i świeżość w podejściu do prezentacji naszego asortymentu. Wieczorem podczas eventu integracyjnego można było smacznie zjeść i porozmawiać z tymi, z którymi nie udało się w ciągu dnia.


see more
Oct. 17, 2018, 11:24 a.m.

Zestawiaj kolorystycznie jesienne komplety

Mimo słońca za oknem, wiemy, że za niedługo odczujemy na skórze  sezon jesienno-zimowy. Dobry czas dla firm na wymianę lub uzupełnienie garderoby  dla pracowników o  tą cieplejszą, praktyczną, która będzie na tyle uniwersalna, że sprawdzi się zarówno na hali produkcyjnej jak i na zewnątrz. W ofercie dystrybutora L-Shop-Team z łatwością znaleźć można kurtki, kamizelki, polary, bluzy, również odzież roboczą z certyfikatami oraz odzież odblaskową BHP. Jedna ze 100 oferowanych przez dystrybutora marek - marka Result zachęca do kombinacji kolorystycznych wśród jej produktów (polówek, kurtek, kamizelek, polarów).  Zadbała o detale, aby wybrane produkty komponowałay się w piękną całość, np. istnieje mozliwość wymiany suwaków na dowolny kolor.

www.l-shop-team.pl


see more
Oct. 16, 2018, 8:54 a.m.

ZAPROSZENIE - spotkanie z przedsiębiorcami pt. "Innowacyjna Firma. Wspieramy przedsiębiorców" - 24 października 2018 r. - Częstochowa

W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (organizatora wydarzenia) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (partnera merytorycznego wydarzenia) serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji dla przedsiębiorców dot. wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów pt. "Innowacyjna Firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich".
Wydarzenie odbędzie się dn. 24 października 2018 roku o godz. 10:00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologiczny (ul. Wały Dwernickiego 117/121). W spotkaniu udział weźmie Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju. Podczas wystąpień zostanie omówionych m.in. 5 filarów Konstytucji Biznesu, oferta wsparcia dla firm z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia oraz oferta wsparcia z RPO Woj. Śląskiego.

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »