Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Oct. 28, 2020, 9:04 a.m.

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

O umorzenie całości otrzymanych kwot pomocy z PFR dla firm, a także o rekompensaty w wysokości połowy ubiegłorocznego przychodu dla firm – zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej. Do tej spontanicznej, oddolnej inicjatywy, swój akces zgłosili m.in. przedsiębiorcy „okołotargowi”, którzy od początku pandemii skazani są na faktyczny niebyt. Z powodu odwołania imprez targowych, od ponad pół roku cierpią na brak zleceń, nie wypracowują żadnych dochodów, stojąc dziś na krawędzi upadku. W środę o 11:00 wyruszają w okolicy Urzędu Rady Ministrów na Spacer dla Branży Targowej, by dostarczyć premierowi petycję ze swoimi żądaniami.

Związani przez cały czas swojej zawodowej działalności z branżą targową przedsiębiorcy znajdują się dziś w bardzo trudnej sytuacji.


see more
Oct. 27, 2020, 12:29 p.m.

Obudowa USB na kompost?

Jak żyć nowocześnie używając technologii, a przy tym zadbać o otaczające nas środowisko?
To pytanie zadaje sobie dzisiaj wiele osób. Firmy wychodzą naprzeciw konsumentom, aby wspólnie działać w walce o środowisko i ograniczyć zaśmiecanie materiałami, które rozkładają się setki lat. Marka Goodram również podjęła starania, aby jej produkty były bezpieczne dla środowiska i wprowadziła do oferty produktowej nowy model USB, posiadający ekologiczną obudowę.

Nowy pendrive o nazwie UME Eco Friendly rozszerza linię obecnego w ofercie Goodram i popularnego modelu UME. To rozwiązanie dla tych, którzy wierzą, że każde, nawet najdrobniejsze działanie w kierunku ekologii pozwoli nam wszystkim na ograniczenie zaśmiecania naszej planety i pozwoli nam dłużej cieszyć się zdrowym pięknym środowiskiem, mimo dużego postępu technologicznego.


see more
Oct. 27, 2020, 9:53 a.m.

Antivirus dla Twojej firmy

Oczekiwana druga fala COVID - 19 znów zaczyna komplikować nasz biznes i podobnie jak wiosną kraje europejskie walczą z nią poprzez szereg różnych środków i ograniczeń.

W tych niepewnych czasach jedynym sposobem na utrzymanie stabilnej sprzedaży jest wysokiej jakości rozwiązanie e-shopu połączone z dopracowanym marketingiem online. Niestety powszechnie dostępne platformy eCommerce nie nadają się zbytnio do specyficznych potrzeb naszej branży i sprzedaży produktów z nadrukiem, a ich adaptacja lub opracowanie rozwiązań szytych na miarę może kosztować setki tysięcy euro, na które firmy nie mogą sobie pozwolić, zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach.


see more
Oct. 26, 2020, 8:53 a.m.

Rzecznik MSP wystąpił do Ministra Finansów w sprawie projektowanych zmian w zakresie opodatkowania spółek komandytowych

Rzecznik MSP wystąpił do Ministra Finansów w sprawie projektowanych zmian w zakresie opodatkowania spółek komandytowych, wskazując te rozwiązania jako barierę i utrudnienie w wykonywaniu działalności gospodarczej! Polska Izba Artykułów Promocyjnych również składała swoje uwagi dotyczące planowanych zmian! Dziękujemy za interwencje w imieniu wszystkich przedsiębiorców!

http://www.piap-org.pl/site_media/download/PISMO_RZECZNIK_MSP_DO_PREZES_PIAP_14.10.2020.jpg

Więcej dokumentów dostępnych dla Członków PIAP na www.piap-org.pl


see more
Oct. 26, 2020, 8:19 a.m.

Niższe ceny polo Fruit of the Loom w Ies Polska!

To nie jest promocja! Fruit of the Loom, najbardziej rozpoznawalna marka odzieży reklamowej na świecie proponuje niższe ceny wybranych modeli koszulek polo.  Pełna oferta do zobaczenia i sprawdzenia u oficjalnego dystrybutora marki: Ies Polska. www.iespolska.pl


see more
Oct. 23, 2020, 12:22 p.m.

GIFT STAR - ANTYCOVID

Firma GIFT STAR dostarcza na rynek polski i europejski 3 ważne produkty do ochrony naszego zdrowia przed wirusem COVID-19. Uruchomione od początku pandemii 3 linie produkcyjne wytwarzają obecnie takie produkty jak: MASKI OCHRONNE (9 modeli) , przyłbice z nadrukiem oraz kominy z nadrukiem full-color, które prezentowaliśmy w połowie października podczas targów zwiększających bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO w Krakowie.

Wierzymy, że nasze produkty wspomagają ochronę ludzi podczas codziennego życia, w pracy, event’ów, imprez kulturalno-społecznych i sportowych.
„CHROŃ SIEBIE i INNYCH” to nasze motto ostatnich miesięcy. Dotychczasowa produkcja smyczy i różnego rodzaju taśm powoli wraca u nas do normy, ale wiemy, że rynek wymusił sprzedaż zupełnie innych produktów. Czas pandemii to czas wyzwań i dostosowania się do aktualnych wymogów reżimu sanitarnego, który to reżim na pewno pozwoli nam już wkrótce przezwyciężyć pandemię - mówi właściciel GIFT STAR Piotr Zieliński.”


see more
Oct. 22, 2020, 10:55 a.m.

O przyszłości branży poligraficznej w dobie transformacji podczas ART OF COLOR Spotkanie liderów

30 września w Restauracji Oregano & Wine odbyło się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów – pierwsze tego typu postcovidowe spotkanie branży poligraficznej i opakowaniowej. Uczestnikami spotkania byli liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Współorganizatorem ART OF COLOR Spotkanie liderów było Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

 


see more
Oct. 19, 2020, 3:04 p.m.

Marketing dla mężczyzn w najnowszym OOH magazine

W najnowszym wydaniu czytelnicy znajdą świąteczne inspiracje na prezenty dla klientów i pracowników, Dział event z eventami świątecznymi i podsumowanie FestiwalMarketingu.pl oraz konferencji Event Mix & Marketing Mix.

W męski świat sportowych zmagań wprowadza nas wywiad z Wicemistrzem Świata, jednym z najlepszych tyczkarzy na świecie i absolutnym rekordzistą kraju - Piotrem Liskiem (czytaj więcej). O reklamie i komunikacji jak zawsze rozmawiamy z dyrektorami marketingu topowych marek. Tym razem przedstawiciel Olimp Labs mówi o inwestycji w technologię i jakość oraz o stworzeniu unikalnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego (czytaj więcej), a o budowaniu konsumenckiego patriotyzmu mówi Dyrektor ds. Public Relations Atlas (czytaj więcej). O reklamach nie tylko dla mężczyzn rozmawiamy z przedstawicielką firmy Durex (czytaj więcej). 


see more
Oct. 16, 2020, 1:41 p.m.

Aktualne trendy w przekazie reklamowym

Reklama to dziedzina, która towarzyszy nam na codzień. Billboardy, banery, reklama telewizyjna, w internecie czy ekspozytory. Jak obecnie wygląda przekaz reklamowy?

Zapraszamy na materiał Gifts Journal TV, w którym rozmówcą był Pan Mikołaj Bleja - CEO Agencji Komunikacji Marketingowej Horsefield z Poznania. Tematem rozmowy były aktualne trendy w przekazie reklamowym. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

ZOBACZ WYWIAD


see more
Oct. 15, 2020, 10:52 a.m.

To już pięć lat obecności SDX Group na rynku artykułów reklamowych najwyższej jakości!

Co wyróżnia SDX Group? Indywidualne podejście do potrzeb klienta, wysoka jakość obsługi oraz szukanie i kreowanie nowych rozwiązań, które są gwarancją sukcesu firmy. Każdy produkt może stać się wyjątkowy poprzez nadanie mu konkretnej formy znakowania.

Z myślą o klientach ceniących sobie wartości estetyczne i lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami firma SDX Group rozpoczęła współpracę z artystką Sylwią Sikorą –Tyszką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, której prace znalazły odbiorców w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Kanadzie i USA, a która poza malarstwem i ceramiką, zajmuje się także grafiką i projektowaniem.

 

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »