Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


31 października 2017 12:27:31

Akademia Zarządzania Barwą

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz z partnerami – firmami: Alstor (EIZO), Digiprint PL. Esko, Epson, Fujifilm Europe, Heidelberg Polska, NEC Display Solutions Europe, PM Software, Reprograf oraz X-Rite Europe zaprasza na XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. Konferencja odbędzie się w czwartek, 23 listopada 2017 r. w hotelu Czerniewski w Warszawie przy ul. Jutrzenki 119. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie Akademii Wiedzy.


zobacz więcej
30 października 2017 13:05:27

Zapraszamy na oficjalne otwarcie biura PIAP !

Dnia 24 listopada br. (piątek) odbędzie się oficjalne otwarcie Biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach! Już dziś serdecznie zapraszamy naszych Członków do udziału w tym wydarzeniu!  Uroczyste otwarcie biura odbędzie się o godzinie 14.00 na ul.Krakowskiej 72, w Kętach (parter budynek obok myjni). Bardzo prosimy zainteresowane osoby o potwierdzenie swojej obecności do dnia 16 listopada br. na adres biuro@piap-org.pl .

Do zobaczenia!


zobacz więcej
30 października 2017 13:01:00

European VRAR Congress. Wirtualna rzeczywistość – realne szanse

Jak podbijać rynki usługami opartymi na VR? Co słychać w wirtualnej rzeczywistości? Czy w VR może wyleczyć zeza? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznają uczestnicy European VR/AR Congress. Trzecia już edycja tego wydarzenia odbędzie się 23-24 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

- European VR/AR Congress to najważniejsze tego typu wydarzenie w naszej części Europy dotyczące roli wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w przemyśle, nauce i pozostałych dziedzinach życia. Program trzeciej edycji konferencji dotyka branż takich jak marketing, media, architektura, kultura i szeroko pojęty biznes. Tym razem przygotowaliśmy też szczególnie mocny blok medyczny - zdradza Piotr Graszek, dyrektor wykonawczy kongresu.


zobacz więcej
30 października 2017 13:00:48

Rewolucyjne zmiany w chroma.pl

Chroma.pl, najszybciej rozwijająca się drukarnia online w Polsce, uruchomiła nowy serwis internetowy beta.chroma.pl. Rewolucyjne zmiany wprowadzono w liczbie dostępnych konfiguracji produktów, których druk można zamawiać przez Internet. Firma oferuje wybór  2 mld katalogów, 15 mln plakatów, 4 mln ulotek, i 2,5 mln wizytówek oraz szeroką gamę uszlachetnień ze złoceniem i srebrzeniem włącznie. Atutem nowego serwisu beta.chroma.pl jest możliwość automatycznej kalkulacji dowolnego nakładu druku oraz znaczne skrócenie procesu składania zleceń.


zobacz więcej
30 października 2017 12:11:44

Karty ekologiczne - Polskie Karty

Ochrona środowiska jest niezwykle ważna. Zewsząd promowane są artykuły ekologiczne.
Polskie Karty Sp. z o.o., producent kart plastikowych, informuje, że w ofercie posiada materiał przyjazny środowisku. Wykonane z niego ekologiczne karty plastikowe ulegają rozpadowi już po kilku latach.Fizycznie karty plastikowe wyglądają identycznie jak te wykonane z PVC, zatem ze wspomnianego materiału "eko" można wykonać m.in.: karty lojalnościowe, podarunkowe, wizytówki oraz inne artykuły reklamowe, jak np. kalendarzyki, zakładki do książek, zawieszki bagażowe, linijki czy woblery.
 

Więcej informacji: www.polskiekarty.pl


zobacz więcej
30 października 2017 09:02:20

Cały czas się rozwijamy! - Artur Owczarski z CiTRON GROUP na łamach OOH magazine

O potencjale imprez targowych w Polsce i na świecie, inwestycjach w park maszynowy oraz pomysłach na ekspansję na rynkach zagranicznych mówi Artur Owczarski, założyciel i prezes firmy CiTRON GROUP, która jest członkiem PIAP.

Za nami wrześniowe targi reklamy FestiwalMarketingu.pl, najważniejsze wydarzenie branżowe w drugiej połowie roku. Jak Państwo oceniają 9. edycję imprezy z perspektywy wystawcy?
Festiwal traktujemy jako istotny element działań marketingowych. W połączeniu z road-show w Katowicach i Gdańsku stanowi niejako rozpoczęcie jesiennego sezonu. Spotkania ze stałymi klientami i nawiązywanie nowych relacji biznesowych są dla nas zawsze ważne. Co do zmian, to chętnie widziałbym ograniczenie dostępu klientów końcowych, do takich firm jak nasza. Ich obecność na targach to pozytywne zjawisko ponieważ dzięki temu, mamy jako branża szanse edukowania w zakresie nowości i możliwości produkcyjnych. Niemniej, wystarczyłyby małe standy do ogólnej prezentacji produktów podczas, gdy w specjalnie wydzielonej strefie wyłącznie dla agencji reklamowych mielibyśmy możliwość w pełni skupić się na rozmowach z przedstawicielami agencji. Dotyczy to nie tylko Festiwalu, ale również pozostałych imprez targowych.


zobacz więcej
27 października 2017 08:52:52

Jesteśmy „Happy” już 25 lat! - Happy Gifts na łamach OOH magazine o 25-leciu działalności

W bieżącym roku członek PIAP - Happy Gifts Europe obchodzi ćwierćwiecze obecności na polskim rynku. Niewiele firm może pochwalić się tak bogatą historią, która sięga praktycznie samego początku polskiego rynku artykułów promocyjnych.

Firma powstała w 1992 roku. Przez wiele lat, nosząc jeszcze nazwę Lecce Pen Polska, skupiała się wyłącznie na produkcji i sprzedaży długopisów plastikowych Lecce Pen. Marka ta posiada jeszcze bogatszą historię, sięgającą połowy ubiegłego stulecia. Powstała ona w roku 1953 w Settimo Torinese na terenie Włoch. Jej założyciel, Fernando Lecce od samego początku za cel postawił sobie stworzenie produktów cechujących się niepowtarzalnym wzornictwem i wysoką jakością. Do dnia dzisiejszego długopisy marki Lecce Pen są we Włoszech synonimem tych właśnie cech. Przez blisko 20 lat firma Lecce Pen Poland skutecznie budowała pozycję lidera na polskim rynku plastikowych długopisów reklamowych.


zobacz więcej
27 października 2017 07:58:58

RemaDays Warsaw - Targi pełne pomysłów

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas zbliżającej się edycji czeka na Państwa jeszcze więcej możliwości. Pomoże w tym Państwu 10 sektorów targowych. To wydarzenie jest doskonałą okazja do zainspirowania się nowymi pomysłami. Sektory targowe dają duże możliwości zarówno wystawcom jak i zwiedzającym. Dzięki propozycji sektorów targi dostarczą Państwu jeszcze więcej pomysłów.

Organizator RemaDays Warsaw 2018 zachęca także do zaplanowania podróży na to wydarzenie. Wszystkim z Państwa, którzy wybierają się do Warszawy pociągiem warto zapoznać się z aktualną ofertą krajowych przewoźników oraz z promocjami, które ułatwią przyjazd na targi.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.remadays.com w zakładce Dla Zwiedzających.


zobacz więcej
26 października 2017 14:54:44

BŁĘKITNA WSTĘGA 2017

Regaty o Błękitną Wstęgę to wydarzenie sportowe, które w przyszłym roku obchodzić będzie swoje 70-lecie. Mimo że formuła zawodów o tytuł najszybszego jachtu żaglowego na Jeziorze Kierskim pozostaje niezmieniona od 1948 roku, organizatorzy idą z duchem czasu. Tegoroczne zmagania sportowe obyły się bowiem pod znakiem trackingu – każda łódź biorąca udział w regatach wyposażona była w system GPS, dzięki czemu można było obserwować jej przebieg na ekranie zlokalizowanym w siedzibie organizatora – Jacht Klubu Wielkopolskiego.

Po niełatwych zmaganiach, zeszłoroczne zwycięstwo obroniła załoga JKW w składzie: Mariusz Trzciński (sternik), Damian Dembicki, Paweł Kurzawa, Błażej Łukomski. Regaty zorganizowane zostały przez Jacht Klub Wielkopolski. Jednym ze sponsorów była firma Rodan.

 


zobacz więcej
26 października 2017 08:03:41

Falk&Ross na PSP 2018

Wśród wystawców Promo Show Professional, nowej inicjatywy na rynku artykułów promocyjnych, znalazła się firma Falk&Ross Group Polska, dystrybutor odzieży reklamowej oraz roboczej mający 40-letnie doświadczenie w działalności na rynku europejskim.

PSP 2018 to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału przyszłego roku, która powstała dzięki współpracy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i ma na celu stworzenie nowej jakości spotkań do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje. To komfortowe warunki prowadzenia rozmów handlowych i odpowiedź na potrzeby grupy czołowych dostawców artykułów promocyjnych.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »