Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Jan. 28, 2021, 10:16 a.m.

Styczniowy numer „Świata DRUKU” już dostępny

Na stronie internetowej www.swiatdruku.eu jest już dostępne pierwsze tegoroczne wydanie miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, które zawiera wiele bardzo ciekawych artykułów dotyczących tematyki związanej z trendami w projektowaniu opakowań i w komunikacji wizualnej, a także zagadnień z obszaru sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie. Znajdą w nim Państwo ponadto wywiad z prezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych – p. Edytą Lisowską, dotyczący sytuacji w branży artykułów promocyjnych w kolejnej fazie epidemii COVID-19.

Warto też sięgnąć po wersję drukowaną tego wydania miesięcznika, bo tylko w ten sposób będą Państwo mogli docenić efektowną (i inspirującą) okładkę, na której wykorzystano złudzenie optyczne polegające na wrażeniu poruszania się uszlachetnionych elementów.


see more
Jan. 28, 2021, 8:21 a.m.

Personalizowane gadżety reklamowe - SPIN Konrad Kiersztyn

SPIN Konrad Kiersztyn - od 30 lat w branży odlewniczej - zaprasza do współpracy agencje reklamowe i nie tylko.W swojej ofercie posiada - breloki, piny, otwieracze, smycze reklamowe, statuetki, medale.Wszystkie produkty są wykonywane według indywidualnego projektu, realizowane są  zamówienia specjalne - każda może być indywidualnie personalizowana.Breloki, piny, znaczki, otwieracze produkowane są zarówno w standardowych kolorach: złotym, srebrnym, brązowym - w wykończeniu zarówno błyszczącym jak i matowym - a także dodatkowo zdobione akcentami kolorystycznymi we wszystkich kolorach.

Więcej informacji: www.spinfactory.pl


see more
Jan. 27, 2021, 10:27 a.m.

Szybkie wiadomości do dostawców to największa zaleta ESB

Platforma European Sellers&Buyers to darmowe narzędzie dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy i jest stworzona do użytku codziennego. To narzędzie, dzięki któremu możliwe jest błyskawiczne wyszukiwanie dostawców produktów reklamowych. Najważniejszą jej zaletą jest system szybkich wiadomości bezpośrednio do dostawców.

Ponad 3200 dostawców zarejestrowało się na platformie ESB. Można się z nimi kontaktować poprzez system szybkich wiadomości wybierając w wyszukiwarce konkretny produkt lub kategorię. Można również wysłać do nich wiadomość bezpośrednio z newsów produktowych, które znajdują się na stronie głównej pod wyszukiwarką. Dziennie pojawia się około 9 newsów - 9 nowych możliwości do inspiracji. Do tej pory w styczniu zostało opublikowanych 114 newsów.
 


see more
Jan. 26, 2021, 12:10 p.m.

Wreszcie podniesiony limit na nieodpłatne przekazywanie upominków!

Branża upominków reklamowych ma powód do świętowania! 1. stycznia br. wreszcie zmieniły się przepisy na nieodpłatne przekazywanie upominków bez prowadzenia ewidencji, podnoszące limit z 10 zł na 20 zł. To przełomowy krok, który nadal co prawda jest niewystarczający, ale pierwszy raz od dawna ta arcyważna dla całej branży sprawa drgnęła z inicjatywy rządzących.

Nowy rok przyniósł bardzo pozytywne zmiany, które mogą być jaskółką kolejnych, pomyślnych dla branży reklamowej modyfikacji ustawy o VAT. PIAP od dawna lobbuje na rzecz zmiany prawa w kwestii podniesienia limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków. Izba od lat przekonuje do swoich racji polityków odpowiedzialnych za rozwój gospodarki oraz pokrewne podmioty gospodarcze, które wspólnie z PIAP podkreślały długofalowe i wieloaspektowe, pozytywne skutki proklamowanych zmian.


see more
Jan. 26, 2021, 10:33 a.m.

OFERTA BTL LOGISTIK DLA CZŁONKÓW PIAP!

Członkowie PIAP mogą liczyć na przesyłki kurierskie w firmie BTL LOGISTIK w atrakcyjnych cenach!

Ceny usług na przesyłki kurierskie dla Członków PIAP ustalane są indywidualnie, po wypełnieniu ankiety informacyjnej.

Obecnie BTL LOGISTIK współpracuje z : DPD, FedEx, DHL, UPS, GEIS, GLS, InPost, DB SCHENKER, Poczta Polska oraz własny transport całopojazdowy!

Firma BTL Logistik oferuje kompleksowy zakres usług logistycznych na terenie kraju i świata . Za pośrednictwem BTL Logistik można wysłać kopertę /paczkę/paletę oszczędzając czas i pieniądze. BTL Logistik oferuje duży wachlarz rozwiązań w postaci autorskiego systemu gdzie znajdziecie Państwo wszystkich przewoźników w jednym miejscu , wystarczy odwiedzić naszą stronę www.kurier-btl.pl.


see more
Jan. 26, 2021, 10:33 a.m.

Marketing w czasach kryzysu w najnowszym numerze OOH magazine

W marketing trzeba inwestować w trudnym okresie, bo to może być jedyny sposób, by pokonać recesję. Zatem na temat przewodni tego numeru obrano właśnie „marketing w czasach kryzysu”. W magazynie znaleźć można podsumowania ubiegłego roku i przede wszystkim prognozy na rok bieżący. Co zmieniła pandemia? Jak wpłynęła na działania marketingowe? Jak będzie wyglądać 2021 w branży? Na te pytania starają się odpowiedzieć zaproszeni eksperci. 

Numer otwiera zestawienie predykcji dotyczących 2021 roku. Przedstawiciele agencji reklamowych i firm z branży marketingowej przewidują trendy i zmiany, które nastąpią. Z Żabka, ING Bank Śląski oraz Netto Polska mówią w wywiadach o tym, jak radzili sobie w pierwszych miesiącach pandemii, jakie zmiany w funkcjonowaniu ich firm wymusiła nowa rzeczywistość i jakie działania podjęli, by wspomagać swoje otoczenie biznesowe w tych wyjątkowych czasach.


see more
Jan. 26, 2021, 9:20 a.m.

330 NOWOŚCI, 6.200 produktów - największa oferta tekstyliów w Polsce.

Dystrybutor L-SHOP-TEAM wystartował już z ponad 330 nowościami w ofercie tekstyliów i akcesoriów do znakowanie oraz 5 nowymi markami. Oprócz 120 znanych marek, L-SHOP-TEAM  proponuje klientom także 14 wyjątkowych marek, które wyłącznie on jako hurtownik dystrybuuje w Europie. Przy tak dużym wyborze, dobrym wsparciu i  doświadczonym dystrybutorze,  rok 2021 może być tylko lepszy!

W 2021 roku nowości produktowe oraz kolorystyczne znaleźć można w prawie każdej kategorii: od czapek po  koszulki, spodnie, kurtki, bluzy,  kamizelki,  fartuchy, torby, maskotki.  Nowe produkty, nowe kolekcje przygotowały m.in. bags2Go, Regatta, Tee Jays, Premier, Halink, Result, Sol’s, Korntex, James&Nicholson, miners mate, Seidensticker, FlexFit.

 


see more
Jan. 25, 2021, 11:28 a.m.

Metalowe breloczki i przypinki z logo od MCC Medale

Łódzka odlewnia MCC Medale specjalizująca się w produkcji odlewów artystycznych na zamówienie prezentuje ofertę skierowaną do agencji reklamowych: 

Breloki z logo - uniwersalny gadżet z metalu. Kształt, wzór oraz wielkość breloka może zostać dopasowana do wymagań klienta. Mocowane do łańcuszka z kółkiem. 

Wszystkie odlewy MCC Medale są wykonywane na zamówienie. Unikalne wzory tworzone na podstawie przesłanych materiałów w technice 2D lub 3D. Trzy kolory odlewów: złoty, srebrny i brązowy w antycznych oraz błyszczących odcieniach. Możliwość emaliowania elementów wzoru. Darmowy projekt oraz wizualizacja dla każdego członka PIAP. Opcja przyczepienia produktów do drukowanych karteczek oraz umieszczenia w eleganckim etui. 

Więcej informacji oraz pełna oferta odlewni MCC Medale na stronie www.mccmedale.pl


see more
Jan. 22, 2021, 9:02 a.m.

GIFT STAR drukuje gumy, taśmy, sznurówki dla producentów ODZIEŻY i PRZEMYSŁU

W styczniu 2021 firma GIFT STAR poszerzyła ofertę druku sublimacyjnego dla branży ODZIEŻOWEJ i szeroko rozumianego PRZEMYSŁU.
Szwalnie, producenci odzieży i ogólnie szeroko rozumiany przemysł zamówi u nas obecnie taśmy poliestrowe i nośne, sznurówki z okuciami, gumy, metki z nadrukiem sublimacyjnym – mówi Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR z Ząbek k/Warszawy.
Nasz dział graficzny przygotowuje projekty, drukuje na różnego rodzaju materiałach i dostarcza efektowne wykończenia szwalniom i producentom odzieży już od 100mb.
Nowa linia produkcji gum elastycznych zaopatrzy producentów szelek i innych gałęzi przemysłu odzieżowego. Dokładamy do tego tkanie gum żakardowych z logo.
Okuwamy sznurówki do butów, spodni i bluz. Produkujemy taśmy nośne z nadrukiem o dużym udźwigu.

http://giftstar.pl/product/pl/840/Sznur%C3%B3wki-do-but%C3%B3w

 


see more
Jan. 21, 2021, 9:16 a.m.

HAPTICA® live ’21 odbędzie się 23 września 2021 roku

Potwierdzono nową datę  HAPTICA® live '21: Wydarzenie, które pierwotnie miał odbyć się 17 marca 2021 roku w World Conference Center Bonn (WCCB) zostało przełożone na 23 września 2021 roku.

Wybraliśmy ten termin z kilku powodów: z jednej strony lokalizacja naszego obiektu, WCCB będzie wykorzystywane jako centrum szczepień miasta Bonn do czerwca 2021. Ponadto można założyć, że ogólna sytuacja związana z pandemią będzie stopniowo luzować się w trakcie lata i takie wydarzenie jak HAPTICA® live będzie łatwiejsze do zaplanowania dla wszystkich zaangażowanych osób ” - skomentował Michael Scherer,organizator wydarzenia WA Media.

Więcej informacji: www.haptica-live.de
 


see more

1 2 3 4 5 6 next »