Aktualności

Filtruj:


2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


31 stycznia 2017 12:21:39

Iwona Lewandowska -mama piłkarza Roberta Lewandowskiego, była siatkarka I-ligowego zespołu AZS-AWF Warszawa o upominkach reklamowych.

Iwona Lewandowska -mama piłkarza Roberta Lewandowskiego, była siatkarka I-ligowego zespołu AZS-AWF Warszawa o upominkach reklamowych.

PIAP: Czy kiedykolwiek w swojej karierze zawodowej lub prywatnie otrzymała Pani upominek reklamowy?

Iwona Lewandowska: Tak.  Byłam siatkarką l-ligowego zespołu AZS-AWF Warszawa i często byłam obdarowywana rożnymi gadżetami,ponadto jako nauczyciel i trener piłki siatkowej  również byłam mile zaskakiwana różnego rodzaju upominkami reklamowymi.

 


zobacz więcej
26 stycznia 2017 13:39:48

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja online TRWA.

Chcesz wejść szybciej na targi? Zarejestruj się już dziś, trwa rejestracja online RemaDays Warsaw 2017. To niewątpliwie wielkie udogodnienie dla odwiedzających warszawską imprezę wystawienniczą. Każdy kto otrzyma zaproszenie i skorzysta z rejestracji online, otrzyma indywidualny identyfikator. Pozwoli to przede wszystkim na znaczną oszczędność czasu.

Kliknij TUTAJ, aby się zarejestrować, Twój kod: RDW021.


zobacz więcej
23 stycznia 2017 11:50:15

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

Już 16-tego lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL już po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia działalności organizacji na rynku. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

- Przed nami urodziny PIAP - już 10 lat tworzymy zwartą grupę pasjonatów, firm, osób i instytucji „zdrowo” zakręconych na punkcie reklamy. Wszystko to, co rozpoczęli poprzednicy kontynuujemy z bardzo dobrym efektem. Realizujemy inicjatywy, które mają już swoją tradycję, takie jak chociażby: spotkania regionalne, kolejne edycje Gazety PIAP, pomoc prawna, wydanie katalogu, udział w targach, nasze wspólne spotkanie podczas Wieczoru Branżowego PIAP, na które serdecznie zapraszam. To będą niezapominane urodziny PIAP - mówi Edyta Lisowska, Prezes Zarządu PIAP.


zobacz więcej
23 stycznia 2017 11:15:00

Konkurs „Kreatywni w druku!” - wygraj nagrody dla swojego zespołu!

OOH magazine oraz FestiwalDruku.pl ogłaszają konkurs skierowany dla drukarń oraz agencji reklamowych, w którym do wygrania są trzy nagrody główne.

Jak wygrać?

  1. Wydrukuj gwiazdę targów FestiwalDruku.pl. Jak i na czym? Czekamy na Twoją inwencję! Pobierz logo TUTAJ.
  2. Zrób kreatywne zdjęcie Waszego zespołu z naszym logotypem!
  3. Wyślij na adres: k.lipska@oohmagazine.pl

zobacz więcej
23 stycznia 2017 11:10:00

Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych - 10% zniżki dla Członków PIAP

Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych to najważniejsze wydarzenie przedsiębiorców realizujących kontrakty publiczne w Polsce.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wykonawców i podwykonawców zamówień publicznych. Jest to świetna okazja do wymiany poglądów i nawiązania kontaktów z właścicielami firm, członkami zarządów i specjalistami ds. ofertowania.


zobacz więcej
23 stycznia 2017 11:00:00

AXPOL Trading to National Champion w European Business Awards 2016/17

Firma AXPOL Trading – dostawca artykułów reklamowych - zdobyła tytuł National Champion for Poland i dostała się do kolejnego etapu prestiżowego konkursu European Business Awards 2016/17. Jest to największy konkurs biznesowy w Europie, biorą w nim udział firmy z 34 krajów, a wyróżnienia przyznawane są przez niezależnych sędziów oceniających m.in. rozwój firmy, sukces, wyniki finansowe, czy innowację. W tym roku przypada 10 edycja konkursu, wspieranego przez liderów biznesowych, akademickich oraz przedstawicieli politycznych z różnych krajów europejskich.


zobacz więcej
19 stycznia 2017 08:31:33

Śniadanie z laureatami

Program partnerski od kilkunastu lat promuje takie wartości jak zaufanie i wiarygodność w kontaktach pomiędzy wszystkimi podmiotami branży artykułów reklamowych.

Spotkanie podczas targowego branchu, to prestiżowe wydarzenie. Jest ono bowiem okazją do nawiązania bezpośredniej współpracy biznesowej z przedstawicielami firm-laureatów konkursów, których ofertę oceniają goście największej imprezy wystawienniczej w Europie Środkowej.
 


zobacz więcej
17 stycznia 2017 13:49:48

Oświadczenie firm SDX Towles oraz MJM Company

Firma MJM Company sp.z.o.o. właściciel marki Bee2 została  założona przez właścieli  SDX Towels sp.z.o.o.

Mimo tego faktu wszystkie  firmy pozostaną odrębnymi podmiotami gospodarczymi pracującymi niezależnie na własny rachunek ekonomiczny. Firmy będą prowadziły  odrębne oferty produktowe i własne polityki cenowe. W związku z różnymi grupami produktowymi oraz  procesem produkcyjnym zamówienia  na poszczególne  produkty  należy  składać w firmie dedykowanej  do  danego  produktu.


zobacz więcej
17 stycznia 2017 13:23:22

Znakowanie artykułów promocyjnych w Raporcie Dostawców Mediów i Maszyn

Każda agencja reklamowa poszukująca mediów i maszyn do znakowania artykułów promocyjnych powinna zaopatrzyć się w najnowszy numer Raportu Dostawców Mediów i Maszyn, wydawany przez OOH magazine. To największe na rynku zestawienie dla branży reklamy i poligrafii, z szerokim podsumowaniem branżowych nowości.

Raport obejmuje cztery główne segmenty rynku: druk wielkoformatowy, arkuszowy druk cyfrowy, opakowania i etykiety, oraz - artykuły promocyjne. Agencje znajdą tam bogaty wybór materiałów grawerskich oraz maszyn do grawerowania artykułów promocyjnych. Także poszukujący maszyn do druku bezpośredniego - DTG znajdą szeroki wybór propozycji.


zobacz więcej
16 stycznia 2017 11:25:51

PIAP po raz czwarty na największych targach branżowych PSI 2017

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia 2017 roku w Düsseldorfie.

-Cieszymy się, że po raz kolejny nasza organizacja branżowa mogła wziąć udział w największym wydarzeniu branżowym w Europie. Targi PSI 2017 dały nam możliwość promowania firm Członkowskich PIAP za granicą, jak również nawiązania ciekawych relacji z organizacjami branżowymi z innych krajów. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Katalog PIAP staje się coraz bardziej rozpoznawalną i budzącą zainteresowanie publikacją również za granicą.- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

 


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »