Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


March 2, 2021, 9:34 a.m.

Apel organizacji branżowych w sprawie PKE

Zaproponowane zmiany w ustawie dotyczącej prawa komunikacji elektronicznej wywołały falę niezadowolenia przedsiębiorców. W świetle nowych przepisów firmy musiałyby w ciągu zaledwie 6 miesięcy uzyskać zupełnie nowe zgody na kontakty marketingowe we wszystkich kanałach komunikacji. Stowarzyszenia branżowe związane z marketingiem oraz biznesem postanowiły jednogłośnie sprzeciwić się tym kuriozalnym i uciążliwym dla wszystkich uczestników rynku zmianom.

Wspólne pismo do Prezesa Rady Ministrów, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii wystosowały organizacje: Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Business Centre Club. Podmioty branżowe podkreślają, że uzasadnienie dla nowego prawa może wprowadzić wysoki poziom niepewności odnośnie właściwego jego stosowania.


see more
March 2, 2021, 7:53 a.m.

Lutowy numer „Świata DRUKU” u Państwa

Na stronie internetowej www.swiatdruku.eu jest dostępne lutowe wydanie miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, które w wersji drukowanej już trafiło do rąk prenumeratorów lub jeszcze jest w drodze do Państwa. Warto dołączyć do tego grona, bowiem oprócz atrakcyjnej ceny i wygodnej formy otrzymywania pisma, stali Czytelnicy zyskują przedpremierowy, otwarty dostęp do e-wydania.
W najnowszym numerze miesięcznika znajdą Państwo m.in. wywiady i artykuły dotyczące prognoz dla rynku opakowań, tektury falistej i druku fleksograficznego, sposobów finansowania branży poligraficznej, a także artykuły przybliżające tematy z obszaru prepressu i Web-to-Print.

 


see more
March 1, 2021, 9:05 a.m.

Firma Headwear Professionals przedstawia najnowszy katalog produktowy

Ponad 150 fasonów czapek reklamowych dostępnych od ręki – czapki z daszkiem, czapki zimowe, kapelusze i daszki – to wszystko można znaleźć w najnowszym katalogu Headwear Professionals – europejskiego lidera w produkcji czapek reklamowych. Ponadto w katalogu zostały zaprezentowane topowe modele czapek na nadchodzący sezon. W katalogu można znaleźć także opis wszystkich możliwości znakowania i personalizacji czapek reklamowych.

Z katalogiem można zapoznać się TUTAJ. Został także przygotowany katalog „no name” w formacie PDF – do pobrania TUTAJ


see more
Feb. 26, 2021, 2:33 p.m.

Kolejni TOP Dostawcy wystawcami wrześniowego FestiwalMarketingu.pl

12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.

Wystawcy zgodnie potwierdzają, że to najwyższy czas na powrót spotkań branżowych.

– Firma EXPEN brała udział w każdej edycji FestiwalMarketingu.pl. Nie wyobrażam sobie, aby mogło nas zabraknąć tym razem. Szczególnie w tym roku, kiedy dość znacznie są ograniczone bezpośrednie relacje. Już nie możemy się doczekać spotkania z naszymi Klientami i przedstawienia im nowości oraz nowych marek, jakie wprowadzamy do naszej oferty upominków biznesowych premium. Razem z Organizatorami czekamy na połowę września – mówi Adam Chmielewski, Dyrektor Zarządzajacy firmy EXPEN.


see more
Feb. 25, 2021, 1:24 p.m.

Pierwszy taki webinar: Gadget Cafe prezentuje Nowości Macma 2021

Dnia 09 marca 2021 roku o godzinie 12:00 odbędzie pierwszy webinar Gadget Cafe, na którym zostaną zaprezentowane nowości, branżowe trendy oraz technologiczne nowinki ze świata gadżetów reklamowych Macma. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a poprowadzi je Marcin Spitalniak, doświadczony ekspert Gadget Cafe.


see more
Feb. 22, 2021, 9:07 a.m.

PIAP ODMRAŻA UPOMINKI REKLAMOWE

Polska Izba Artykułów promocyjnych ogłosiła powrót do RZECZYwistości, rozpoczynając ogólnopolską kampanię NA RZECZ upominków reklamowych. PIAP chce odmrozić budżety reklamowe po okresie pandemicznej stagnacji i pokazać upominki jako kreatywne narzędzia do budowania relacji i wizerunku firm oraz marek.

Kampania skierowana jest do menedżerów i specjalistów w agencjach reklamowych, marketingowych i agencjach PR, agencjach interaktywnych, domach mediowych oraz do osób zajmujących się szeroko rozumianym wsparciem sprzedaży.  Przekaz kierowany jest również bezpośrednio do działów marketingu, promocji czy zakupów w przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Ważną grupą odbiorców kampanii są liderzy opinii, zwłaszcza dziennikarze mediów branżowych.

www.SuperRzecz.pl


see more
Feb. 19, 2021, 2:04 p.m.

STANOWISKO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MARKETINGU SMB W SPRAWIE NAJNOWSZEGO PROJEKTU USTAWY– PRAWO KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

STANOWISKO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MARKETINGU SMB W SPRAWIE NAJNOWSZEGO PROJEKTU USTAWY– PRAWO KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ DATOWANEGO NA 15 LUTEGO 2021 R. I ZAPROSZENIE DO WSPÓŁDZIAŁANIA

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RYNKU ZAINTERESOWANYCH OBSZAREM ZDALNEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM

Zaproponowany ostatnio projekt nowej ustawy – Prawo komunikacji elektronicznej zawiera propozycje zmian prawa, które przyniosą daleko idące oraz negatywne skutki nie tylko dla branży marketingu oraz e-commerce, ale generalnie dla całego biznesu. Jeżeli nowe przepisy wejdą w życie w zaproponowanym kształcie, przedsiębiorcy będą mieli zaledwie 6 miesięcy na to, aby uzyskać od swoich klientów zupełnie nowe zgody na kontakt marketingowy (osobno na każdy kanał komunikacji). W przeciwnym razie będą zmuszeni zaprzestać działań marketingowych z wykorzystaniem danych swoich klientów i wykasować je ze swoich baz danych.


see more
Feb. 19, 2021, 10:58 a.m.

WEBINAR DLA AGENCJI REKLAMOWYCH

Firma PAR BAKUŁA kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom agencji i w ramach pomocy, w tym trudnym okresie, organizuje darmowy webinar  "Sprzedaż w czasach pandemii", w którym przybliży zagadnienia związane z organizowaniem  pracy w działach sprzedaży, a także podpowie, co można zrobić, żeby pobudzić sprzedaż we własnej firmie. Wiele agencji reklamowych zastanawia się, w jaki sposób pracować właśnie teraz, kiedy gospodarka tak mocno zwolniła, a klienci końcowi mają zablokowane budżety reklamowe.

PAR BAKUŁA ma nadzieję, że to spotkanie będzie pomocne i zainspiruje do zróżnicowanych działań. Jednym pomoże przetrwać ten trudny okres, innym pomoże przemodelować system pracy, żeby  efekty były jeszcze lepsze. 
 


see more
Feb. 18, 2021, 1:42 p.m.

Bezpłatne webinarium: Hongkong online. Biznes w czasach pandemii

Hong Kong Trade Development Council zaprasza na bezpłatne webinarium „Hongkong online. Biznes w czasach pandemii”, które odbędzie się 25 lutego (czwartek) w godz. 10.00 - 11.00 na platformie Zoom.

Podczas spotkania poznają Państwo nowe narzędzia promocji i handlu online z chińskimi partnerami. Ponadto czterech przedsiębiorców opowie o swoich doświadczeniach z ostatniego roku w zakresie importu, eksportu, e-commerce i nowych technologii.

 


see more
Feb. 18, 2021, 8:38 a.m.

Came-pocket - bezpieczny portfel na maski

Portfel na maski Came-pocket jest absolutną nowością na rynku gadżetów. Portfel posiada unikatową kieszeń na maski wyłożoną antybakteryjną tkaniną z jonami srebra oraz dwie kieszenie na karty, które chronione są blokadą RFID. Cały portfel pokryty jest tkaniną  pozwalająca na wysokiej jakości sublimację – dzięki czemu portfel można zadrukować w dowolny wzór, dopasowany do preferencji klienta.

Więcej informacji o produkcie znajdują się na stronie  - www.camepocket.com


see more

1 2 3 4 5 6 next »