Log in English Polski

News

Filtruj:


2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


March 30, 2020, 12:37 p.m.

Trzeba natychmiast wprowadzić Tarczę i rozpocząć pilne prace nad jej nowelizacją – apel Rady Przedsiębiorczości !

Organizacje zrzeszone w Radzie Przedsiębiorczości zaapelowały do premiera oraz marszałków Sejmu i Senatu o niezwłoczne przyjęcie i wprowadzenie Tarczy Antykryzysowej (w zakresie związanym z ratowaniem firm i miejsc pracy) oraz natychmiastowe rozpoczęcie prac nad jej nowelizacją i stworzeniem Tarczy 2.0.
Pod apelem podpisali się: ABSL, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza, Lewiatan, Polska Rada Biznesu, Pracodawcy RP, Związek Banków Polskich, Business Center Club, Związek Rzemiosła Polskiego.


see more
March 26, 2020, 2:46 p.m.

Łączymy się i wspólnymi siłami walczymy o lepsze jutro dla wszystkich przedsiębiorców!

PIAP został parterem inicjatywy #TUgether !

Pracujemy nad uwagami do projektu ustawy, ale na tym etapie bardzo chcemy wesprzeć Adama Abramowicza Rzecznika MŚP Biuro Rzecznika MŚP, który wzywa Mateusz Morawiecki i Sejm Rzeczypospolitej Polskiej do sprawiedliwego zwolnienia z ZUS wszystkich przedsiębiorców MŚP - podobnie jak rolnicy zostali zwolnieni z KRUS bez względu na wielkości gospodarstwa i to już w zeszłym tygodniu.

 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

see more
March 24, 2020, 10:42 a.m.

Program Not Recommend odzyskał już ponad 4,5 miliona złotych

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 4,5 miliona złotych!

Dzięki usłudze Not Recommend pozwalającej udostępniać partnerom programu dane o firmach nierzetelnych, budowana jet zaufana sieć uczestników rynku reklamowego w Polsce. Program działa no polskim rynku już od ponad 10 lat. Firmy uczestniczące w programie cenią sobie rolę mediatora, pozwalającą skutecznie rozwiązywać spory natury finansowej pomiędzy firmami z branży reklamowej.


see more
March 23, 2020, 3:04 p.m.

Branża upominków reklamowych w sprawie tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jako organizacja zrzeszająca ponad 185 firm z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy, reprezentująca sektor ponad 1 000 głównych dostawców (producentów/importerów upominków reklamowych, drukarni) oraz ok. 10 000 agencji reklamowych z wielkim niepokojem obserwuje skutki, jakie przynosi obecna sytuacja na naszym rynku i jakie ciężkie konsekwencje wywołuje dla naszej branży epidemia COVID-19.

Wsłuchując się w głosy potrzeb naszych przedsiębiorców, przedstawiła propozycję postulatów, które mają na celu zapobiec problemom, z którymi już dziś mierzą się reprezentanci naszej branży, a zarazem pracodawcy w całym kraju. Jako organizacja reprezentująca branżę upominków reklamowych w Polsce, Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zaproponował władzom RP konkretne rozwiązania, dzięki którym firmy z branży będą w stanie przetrwać i prowadzić swoją działalność, jednocześnie zapewniając miejsca pracy swoim pracownikom.

Postulaty niezbędne do ochrony interesów branży upominków reklamowych zostały wystosowane dnia 23.03.2020 roku do następujących adresatów: Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego, Minister Rozwoju Pani Jadwigi Emilewicz, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Pana Adama Abramowicza oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Pana Andrzeja Arendarskiego.

Mając na uwadze interesy wszystkich przedsiębiorców, a także sytuację gospodarczą naszego państwa apelujemy o uwzględnienie przedstawionych postulatów przy realizacji działań związanych z minimalizacją skutków, jakie niesie za sobą obecna sytuacja.

POSTULATY BRANŻY UPOMINKÓW REKLAMOWYCH TARCZA ANTYKRYZYSOWA-PREZES RADY MINISTRÓW RP

POSTULATY BRANŻY UPOMINKÓW REKLAMOWYCH MINISTER ROZWOJU JADWIGA EMILEWICZ


see more
March 19, 2020, 9:51 a.m.

14 urodziny Reflect Group!

Dorobek działalności Reflect Group to aż 12 marek własnych, których oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Pomysł na powstanie firmy wywodził się z pasji. To właśnie chęć dostarczania ludziom produktów z ich ulubionymi nadrukami oraz zamiłowanie do tworzenia projektów internetowych sprawiła, że firma swoją działalność rozpoczęła już w 2006 roku. Obecnie firma zajmuje się znakowaniem odzieży reklamowej oraz znakowaniem odzieży dla klientów indywidualnych. Reflect Group posiada także projekt związany z produkcją gadżetów reklamowych oraz drukarnią internetową.


see more
March 19, 2020, 9:03 a.m.

Zostań #SuperBohater - em! Zrzutka na materiały pierwszej potrzeby dla SOR i służb medycznych!

Grupa wsparcia #SuperBohater powstała z inicjatywy OOH magazine oraz branży reklamowej z myślą o tych wszystkich, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu, czyli o pracownikach SOR i służb medycznych.

- To oni walczą dla nas wszystkich. Wiemy, że brakuje na oddziałach wielu niezbędnych rzeczy. Chcemy zjednoczyć się i w obliczu zaistniałej sytuacji przygotować paczki tzw. „pierwszej potrzeby” rękawice jednorazowe, środki czystości (m.in mopy), suchy prowiant (kawa, herbata), kubki papierowe, naczynia jednorazowe, kubki termiczne, długopisy (używane jednorazowo w szpitalach zakaźnych) itp. Połączmy siły i pomóżmy lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu! - mówi Robert Załupski z OOH magazine.

W tym celu została stworzona grupa na FB KLIKNIJ I DOŁĄCZ oraz akcja na ZRZUTKA.PL KLIKNIJ I WSPOMÓŻ.

Pierwsze sety trafią na SOR jeszcze w tym tygodniu!


see more
March 18, 2020, 1:52 p.m.

Branża upominków reklamowych apeluje do Ministerstwa Rozwoju! Włącz się do akcji!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy apeluje do Ministerstwa Rozwoju!

Jeśli Państwa firma działa w branży reklamowej zachęcamy do włączenia się do akcji !

Nastały ciężkie czasy, gdzie przyszło nam walczyć o lepsze jutro naszej branży!
Wierzymy w mobilizację i szybką reakcję branży na nasz APEL!

W trybie pilnym prosimy o podpisanie i przeslanie tradycyjną pocztą załączonego pisma do Ministerstwa Rozwoju: Minister J.Emilewicz!

http://www.piap-org.pl/site_media/download/DRAFT_PISMA_MINISTER_J.EMILEWICZ_18.03.2020.pdf

Wierzymy, że w grupie siła i uda się zwrócić uwagę na naszą branżę i problemy, które niesie dla niej pandemia Coronowirusa!

Liczymy na Państwa zaangażowanie ! Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości!

 


see more
March 18, 2020, 8:38 a.m.

RemaDays Online 2020 - Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2020

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

Po wybraniu RemaDays Online na stronie pojawią się plany hal. Klikając w poszczególne stoiska otrzymuja się informację o wystawcy, prezentowanej przez niego ofercie wraz z zdjęciami stoiska. Organizator zachęca do korzystania z RemaDays Online, które jest cennym źródłem wiedzy i bazą ofert Państwa potencjalnych partnerów biznesowych.


see more
March 17, 2020, 9:06 a.m.

Wspominamy Wieczór Branżowy PIAP 2020

Polska Izba Artykułów Promocyjnych 13 lutego br. celebrowała dziesiąty już, wspólny Wieczór Branżowy. Spotkanie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem Członków Izby, a frekwencja uczestników wydarzenia jest coraz większa.

W 2020 roku po raz kolejny branża reklamowa zgromadziła się w lokalu Mysia 3 w Warszawie.

Sponsorami - gospodarzami wydarzenia były firmy: 12M Alicja Wąsowska, ASGARD Sp. z o.o.,AXPOL Trading Sp.z o.o.,Sp.k, Brandfathers Group Sp. z o.o., Headwear PL Sp. z o.o. Sp.j., Macma Polska Sp. z o.o., Mart Spółka z o.o. sp.k., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o.,Modern Forms Sp.z o.o., Refloactive Niciak Group Sp z o.o.Sp.k., Texet Poland Sp. z o.o.,Trober Polska Patrick Chrabkowski oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych, która była zarazem głównym gospodarzem wydarzenia.

VIDEORELACJA WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2020
 


see more
March 16, 2020, 3:22 p.m.

NOWA DATA FORUM LIDERÓW ROZWOJU

W związku z podjęciem działań zapobiegających szerzeniu się epidemii koronawirusa, Forum Liderów Rozwoju z dnia 17 kwietnia 2020 r . zostaje przeniesione na 19 czerwca 2020 r . Zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowej dacie. Skład prelegentów pozostaje bez zmian. Podczas Forum Liderów Rozwoju wystąpią: Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, coach edukacyjny Lilianna Kupaj i jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu - Paweł Preisner.

ROZWÓJ OSOBISTY

Konferencja Forum Liderów Rozwoju organizowana jest z myślą o liderach, menadżerach i wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Zeszłoroczna, pierwsza edycja konferencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Wśród prelegentów znaleźli się znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki.: dr. Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotow, Krzysztof Sadecki i Tomasz Gulak.


see more

1 2 3 4 5 6 next »