Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


14 lutego 2019 08:13:50

Wciągnij się w EKO na Targach Packaging Innovations

Plastikowa słomka, choć jest z pozoru niegroźnym i jakże popularnym przedmiotem, stwarza ogromne zagrożenie dla wód, zwierząt i ludzi. To jeden z przedmiotów najczęściej wyławianych z oceanów. Nie inaczej jest w przypadku wielu plastikowych opakowań. Głośna akcja „tu pijesz bez słomki” oraz nowe normy UE dotyczące produkcji plastiku wywołały burzliwą debatę zarówno w branży opakowaniowej, spożywczej, jak i wśród konsumentów. Czy można zrezygnować z plastiku, a może warto zastąpić go ekologicznymi zamiennikami? Gdzie znaleźć alternatywę dla popularnych nieekologicznych towarów? Najlepsza okazja do poznania odpowiedzi na te pytania pojawi się podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations już 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa. W ramach strefy EKOPACK, zaprezentowane zostaną ekologiczne rozwiązania opakowaniowe oraz szereg wykładów dotyczących nowych regulacji i alternatywnych rozwiązań.


zobacz więcej
14 lutego 2019 08:12:33

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych. Już pierwszego dnia widać, jak dużym zainteresowaniem cieszy się jedna z największych imprez wystawienniczych z branży reklamy i druku.

Co roku organizator targów RemaDays Warsaw odnotowuje dużą liczbę zwiedzających, zarówno z Polski, jak i zza granicy. Również tegoroczna edycja skupiła blisko 800 przedstawicieli rynku reklamowego różnych specjalności. Tendencja wzrostowa i prężny rozwój całej branży sprawiły, że program imprezy wystawienniczej wzbogacił w tym roku kolejny, jedenasty sektor – TextileZone.

 


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:28:15

PIAP zaprasza na RemaDays 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  stoiska Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych -Hala E stoisko A19 podczas 15-tej już edycji targów RemaDays 2019.

Na stoisku PIAP będzie można otrzymać informacje na temat działalności Izby, jak również zaprezentujemy Państwu najnowszy katalog PIAP 2019, w którym znajdą Państwo, ponad 170 sprawdzonych, rzetelnych firm z branży artykułów promocyjnych - Członków PIAP.

Izba zabierze głos również podczas RemaCongress, gdzie V-ce Prezes PIAP, Anna Roszczak, wygłosi wykład na temat skuteczności upominków reklamowych.

Anna Roszczak, przygotowała wystąpienie pod tytułem „Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Czy aby na pewno? 7 sprawdzonych sposobów na upominki reklamowe na podstawie badania PIAP”.


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:24:52

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference

Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na zaproszenie Grupy MTP, organizatora Golden Marketing Conference.

Gwiazda ekonomii, twórca koncepcji Łańcucha wartości, 5 sił Portera i Diamentu Portera odwiedzi po raz pierwszy Europę Środkowo-Wschodnią, aby wziąć udział w dwudniowej konferencji organizowanej przez Grupę MTP.


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:21:40

7 nowych marek tekstylnych w L-Shop-Team, największego dystrybutora tekstyliów promocyjnych w Polsce

  •          Pochodząca z USA marka koszulek Next Level Apparel zachwyca innowacyjnymi mieszankami materiałów, wspaniałą różnorodnością kolorów oraz różnorodnością stylów. 
  •          Miners mate to nowa marka z Zagłębia Ruhry. Jej pierwsza kolekcja „my mate“ została stworzona dla wszystkich tych, którzy cenia modę i styl.
  •          HRM przykłada szczególnie dużą wagę do jakości materiałów i przekonuje ponadczasowym wzornictwem oraz filozofią zrównoważonego rozwoju.

zobacz więcej
11 lutego 2019 12:57:14

Marka James Harvest Sportswear nawiązała współpracę partnerską z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

Marka James Harvest Sportswear nawiązała współpracę partnerską z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

James Harvest Sportswear połączył siły z Williams Racing, aby wspólnie wnieść modny styl odzieży rekreacyjnej do Formuły 1 w obecnym sezonie 2019. James Harvest Sportswear jest teraz oficjalnym dostawcą Williams Racing.

Prezes firmy Texet Benelux, Tom Van Heffen odniósł się do tego wydarzenia w następujący sposób:

„Sporty samochodowe od wielu lat były częścią DNA marki James Harvest Sportswear, dlatego szansa współpracy z jednym z największych zespołów Formuły 1 to spełnienie marzeń przez które przechodzą mi ciarki po plecach.”


zobacz więcej
11 lutego 2019 08:44:57

FABRIZIO - bezprzewodowa ładowarka od jettStudio

JettStudio prezentuje bezprzewodową ładowarkę QI – idealny gadżet biurowy.

Ładowarka oparta na bezprzewodowym standardzie Qi. Przeznaczona do każdego telefonu lub tabletu, który zaopatrzony jest w standard ładowania QI. Wystarczy położyć urządzenie bezpośrednio na ładowarce, aby uruchomić natychmiastowe ładowanie. Wejście AC-DC 5V/2A. Wyjście 5V/1A. Moc 10W max w odległości 4-8 mm, Efektywność ładowania > 70%. W zestawie kabel do ładowania. Technika znakowania produktu: sitodruk.

Model FABRIZIO zaprezentowany zostanie przez jettStudio na stoisku w trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów  PROMO SHOW PROFESSIONAL oraz  RemaDays. 

Więcej informacji: https://www.jettstudio.pl


zobacz więcej
8 lutego 2019 12:04:51

Najważniejsza konferencja marketingowa TEJ WIOSNY!

Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do Top Managementu – członków zarządu, dyrektorów marketingu oraz osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki. Organizator – Grupa MTP zaprosił najciekawsze osobowości – dwudziestu ekspertów w swoich branżach. Specjalna formuła oparta na długich prelekcjach na najwyższym, światowym poziomie oraz inspirujący networking w specjalnie przygotowanej strefie kuluarowej stworzą przełomowy dla Top Managementu event o dużym potencjale biznesowym.

Golden Marketing Conference odbędzie się w dniach 19-20 marca w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas dwudniowej imprezy, eksperci rynku będą dyskutowali m.in. o zastosowaniu marketing automation, biznesowych możliwościach AI, Google Ads, Analytics, budowaniu nieszablonowych strategii marketingowych oraz o wielu innych, kluczowych aktualnie dla branży tematach.


zobacz więcej
7 lutego 2019 13:04:28

Parking RemaDays - Ważne informacje

Do targów Remadays Warsaw pozostał tydzień! W trosce o udany pobyt i komfort wszystkich zwiedzających organizator przygotował dla Państwa kilka najważniejszych informacji związanych z wjazdem na teren wydarzenia.

Podczas przyjazdu na targi korzystając z parkingu należy przede wszystkim pamiętać:
- Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
13-14.02.2019 - 9:30-18:00
15.02.2019 - 9:30-16:00
- wjeżdżając na parking należy kierować się wjazdami numer 2 i 3
 


zobacz więcej
6 lutego 2019 13:40:31

I Love Marketing 13-14 marca 2019 r.w Warszawie!

Kolejna edycja konferencji odbędzie się w dniach 13-15 marca 2019 w Warszawie! Wydarzenie potrwa ponownie aż trzy dni – 13 marca odbędzie się druga edycja ciepło przyjętego dnia ​I Love Influencer. Event będzie aż trzydniowy:

DZIEŃ 1 – I ​ ♥​ Influencer (13.03)

DZIEŃ 2 – I ​ ♥​ Marketing (14.03)

DZIEŃ 3 – I ​ ♥​ Social Media (15.03)

Wydarzenie adresowane jest do marketerów i przedsiębiorców, a także pozostałych osób zainteresowanych tematyką szeroko pojętego marketingu internetowego. Głównym założeniem będzie przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy opartej na skutecznych rozwiązaniach realizowanych już w polskich przedsiębiorstwach. Będzie to zastrzyk praktycznej wiedzy podany w formie 18-minutowych prezentacji.

 


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »