Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


18 lipca 2018 08:44:59

Targi PSI Rosja – Festiwal Kreatywny

Zapowiada się prawdziwy kreatywny festiwal, który zgromadzi najlepszych specjalistów z branż kreatywnych i stanie się miejscem dla przepływu pomysłów, doświadczeń i wrażeń, inspiracji, zabawy i świetnie spędzonego czasu.

Idąc za zapotrzebowaniem prężnie rozwijającego się rynku branż promocyjnych i kreatywnych oraz słuchając potrzeb wystawców targów IPSA Reed Exhibition organizuje we wrześniu, w Moskwie po raz pierwszy  targi PSI Russia.

Będzie to wydarzenie promujące przedsiębiorstwa i jednoczące najlepszych przedstawicieli branży kreatywnej oraz dostawców materiałów promocyjnych.

 


zobacz więcej
16 lipca 2018 17:25:46

To już IV edycja Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie?

To już IV edycja Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie? Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową.” Tym razem będą to warsztaty kreatywne, które poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy oraz wybitni specjaliście w branży opakowaniowej. Najbliższa edycja warsztatów będzie wyjątkowa! Przygotuj się na aktywny udział w warsztatach. Nie tylko zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu kreacji opakowań, ale również będziesz projektować opakowanie kosmetyku dla mężczyzn, wegańskich balsamów do ciała, batonów fit,  czy jogurtu bio. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję sprawdzić się w roli kreatora opakowań. Damy Ci wiedzę i narzędzia, jakimi posługują się projektanci. Poznasz tajniki projektowania skutecznych etykiet oraz zasady, które należy przestrzegać, aby konsumenci docenili walory produktu. Podejmij wyzwanie i na chwilę stań się projektantem.


zobacz więcej
16 lipca 2018 17:20:49

Firma JaguarGift zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji!

Firma JaguarGift zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji! Produktem miesiąca lipca został zestaw podróżny 585 zawierający portfel lotniczy oraz kosmetyczkę. 

Elementy zestawu wykonane są z poliestru 600D, na którym wykonywany jest termotransfer logo. Dostępne kolory: czerwony i granatowy.


zobacz więcej
15 lipca 2018 20:57:32

Ruszyło głosowanie w konkursie Super Gift 2018

Rozpoczęło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się we wrześniu w Warszawie FestiwalMarketingu.pl. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy dostępny: TUTAJ.

Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

Głosować można w 6 kategoriach/ przedziałach cenowych, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.
 


zobacz więcej
4 lipca 2018 12:19:04

POS&Display - sektor targowy RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do zapoznania się z szeroko pojętą reklamą oraz drukiem. Nieustanny rozwój imprezy spowodował także rozwój poszczególnych sektorów prezentowanych podczas nich. Jednym z takich sektorów jest POS&Display. Liczba 116 wystawców, dedykowany konkurs POS of the Year oraz duże zainteresowanie podczas poprzedniej edycji świadczą o ogromnym znaczeniu tego segmentu na targach RemaDays Warsaw.

Sektor POS & Display to idealne miejsce dla firm specjalizujących się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej do zaprezentowania swojej oferty. W tym sektorze dostępna jest bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. Reasumując, wszystkie elementy, dzięki którym firma wyróżni się spośród innych, zaintryguje i zwróci uwagę potencjalnych klientów obecne są właśnie tutaj.


zobacz więcej
3 lipca 2018 09:09:18

RemaTV Flesz – lipiec 2018 - najnowsze informacje z branży

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji spotkań pod szyldem Quality Tour w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 25 do 27 września. QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania. W tym roku do współpracy zaproszono trzy nowoczesne obiekty znane z doskonałej jakości zarządzania: GSK Pharmaceuticals S.A, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. , Bridgestone Poznań Sp. z o.o. Tematem przewodnim spotkania będzie nowoczesne i efektywne zarządzanie jakością w praktyce. Więcej informacji znajdą Państwo na portalu movida.com.pl


zobacz więcej
29 czerwca 2018 12:02:22

Podsumowanie Packaging Innovations 2018

Targi Packaging Innovations 2018 już za nami. Prezentujemy raport z minionej edycji,
w którym m.in.:

  • podsumowanie dziesięciu edycji targów opakowań
  • Packaging Innovations 2018 w liczbach, czyli statystyki dotyczące wystawców, powierzchni wystawienniczej i zwiedzających
  • zakres branżowy firm prezentujących swoją ofertę
  • oraz lista największych marek, które w tym roku były gośćmi najważniejszych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej

zobacz więcej
28 czerwca 2018 11:27:42

Poznaj najbardziej aktywne firmy w branży reklamowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie reklamodawców tegorocznej edycji katalogu ESB znajduje się już 80 firm a 50% to firmy z zagranicy.

European Suppliers Book to katalog, zawierający prezentacje reklamowe aktywnych na rynku europejskim, topowych dostawców z branży reklamowej. Katalog przygotowany jest w takiej formie, aby stanowił wygodne narzędzie oraz podręczną bazę danych dla dystrybutorów i agencji reklamowych w Europie.

Katalog dotrze drogą pocztową do 5000 firm w 24 europejskich krajach, w tym do osób, które odwiedziły tegoroczną edycję targów RemaDays Warsaw. Warto przy tym zwrócić uwagę, że wśród gości z zagranicy, którzy pojawili się na targach RemaDays Warsaw, 65% stanowili zupełnie nowi klienci.


zobacz więcej
26 czerwca 2018 11:33:56

Tekstylia z pomysłem od IdeaShirt.pl po raz pierwszy na targach reklamy

Firma specjalizująca się w kompleksowym zdobieniu tekstyliów oraz gadżetów będzie miała okazję przedstawić na wrześniowych targach reklamy najważniejsze produkty ze swojego asortymentu.

IdeaShirt.pl jest polską drukarnia tekstylną i gadżetową oraz hafciarnią z siedzibą we Wrocławiu, działającą na rynku od 2013 roku. Oferuje znakowania szerokiego zakresu tekstyliów oraz gadżetów technikami sitodruku, druku cyfrowego DTG, sublimacji, druku UV, graweru laserowego. Specjalizuje się głównie w druku cyfrowym na odzieży, który jest wykonywany na maszynach przemysłowych od jednej sztuki bez ograniczenia liczby kolorów.


zobacz więcej
26 czerwca 2018 09:24:11

Kolejne nowe kategorie w konkursie POS STARS

Konkurs POS STARS na najlepsze display'e w wybranych kategoriach już po raz dziesiąty.

Jego celem jest wyłonienie najlepszych realizacji na rynku. Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl w warszawskim EXPO XXI z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y w swoich kategoriach - w poprzedniej edycji było ich 13: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja. Niedawno pojawiła się nowa - POS EVENT, a teraz kolejne KIDS i ROZRYWKA.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »