Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


22 maja 2018 11:47:58

Po wyborach! - Nowy Zarząd PIAP

Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się dnia 18 maja 2018 r. w Rancho pod Bocianem w miejscowości pod Tarczynem, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Prezesem PIAP po raz drugi została Edyta Lisowska z firmy Eblis B&L, która w poprzedniej kadencji pełniła również rolę Prezesa Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Stanowisko V-ce prezesa PIAP objęła Anna Roszczak z firmy Asgard Sp.z o.o., pełniąca w poprzedniej kadencji funkcję Członka Zarządu, drugim V-ce prezesem PIAP został Jacek Kozłowski z firmy Guapa Produkcja Sp.z o.o.. Członkami Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na lata 2018/2020 mianowano: Zbigniewa Grzeszczuka - Paul Stricker, Wojciecha Wąsowskiego -12M, Annę Tomal –Mart, Magdalenę Humeńczuk – Inspirion Polska oraz Beatę Dobrowolską EBK Reklama.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Sebastian Piłka - Inter...Test, Iwona Dulińska – Kunszt, Zbigniew Zieliński – AWIH, Magdalena Owczarska- CiTRON Group oraz Patrick Chrabkowski –Trober Polska.


zobacz więcej
21 maja 2018 13:24:00

GADŻETOWE INSPIRACJE w OOH magazine "news"

Na rynku pojawiło się już trzecie wydanie OOH magazine news, to drukowany przewodnik po zbliżających się targach reklamy i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentowali na łamach gazety targowe premiery i nowości produktowe, którym bliżej będzie się można przyjrzeć podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl. Podczas targów na większej części hali marketingowej spotkać będzie można różnorodną reprezentację dostawców artykułów promocyjnych. Już po raz czwarty swoje miejsce na hali ma także Strefa EVENT MIX, gdzie z kolei swoją szeroką ofertę zaprezentują dostawcy dla branży eventowej.
 


zobacz więcej
21 maja 2018 12:25:41

Asgard już od 25 lat na rynku

Richard Branson w swojej książce „Like a Virgin” napisał „Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą!”. Ta sama dewiza przyświecała założycielom Asgardu, kiedy 25 lat temu tworzyli fundamenty firmy. Żeby pokonać drogę z małej piwnicy w jednej z poznańskich kamienic do zatrudniającego ponad 100 pracowników i działającego na międzynarodowej arenie przedsiębiorstwa potrzeba wizji, determinacji i właśnie szczęścia do ludzi. Asgard to ludzie. To fachowcy i specjaliści, którzy są z firmą na dobre i na złe i to na nich opiera się jej sukces.


zobacz więcej
17 maja 2018 12:08:59

wiecznie modny STYL MARYNARSKI

Niezależnie do panujących trendów STYL MARYNARSKI króluje każdego lata.

Styl ten nadaje się znakomicie do znakowania. W L-Shop-Team (u największego  dystrybutora odzieży promocyjnej w Polsce) można znaleźć atrakcyjne  t-shirty, koszulki, torby, body  itd. oraz dodatki w eleganckim stylu marynistyczny.

Warto zaproponować klientom na lato sprawdzone wzory i kroje.

www.l-shop-team.pl


zobacz więcej
17 maja 2018 09:25:59

Wiosenne nowości w OpenGift.pl

Kilka miesięcy temu, wraz z drukarnią internetową OpenPrint.pl do członków PIAP dołączył OpenGift.pl, czyli największa w Polsce (ponad 8000 produktów!) hurtownia gadżetów reklamowych ze znakowaniem.

Wraz z wiosną 2018 w OpenGift.pl pojawiło się wiele zmian, które mają na celu stworzenie najbardziej rozbudowanej, intuicyjnej bazy gadżetów reklamowych oraz usług ich znakowania. Jedną z najważniejszych zmian jest przede wszystkim nowy layout strony www. Niesie on ze sobą kilka niespodzianek, w tym:


zobacz więcej
15 maja 2018 12:03:29

JaguarGift - najnowsza promocja

Produktem miesiąca Maja został Notes 938075 posiadający atrakcyjne miejsce na grawer logo.
Zapraszamy do skorzystania z promocji.

www.jaguargift.com


 


zobacz więcej
10 maja 2018 08:57:57

Wyniki ankiety dla zwiedzających targów RemaDays Warsaw 2018

Każda edycja targów wiąże się z podsumowaniem i wyciąganiem wniosków do przygotowań następnej edycji. Tak było i tym razem. Organizator RemaDays bardzo serdecznie dziękuje za wypełnienie ankiety, która była wysłana do wszystkich zwiedzających, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami i cennymi uwagami.

Dla 80% respondentów głównym celem przyjazdu na targi RemaDays Warsaw 2018, była chęć zapoznania się z nowościami branży reklamowej. Ponad połowa kierowała się chęcią nawiązania kontaktów handlowych. Dla 30 % gości najistotniejsza okazała się wizyta na stoisku konkretnego wystawcy.
 


zobacz więcej
9 maja 2018 08:08:46

Solidny patronat

Partnerzy programu „Solidni w Biznesie”, wraz z kwartalnikiem Gifts Journal, objęli patronat nad konkursami realizowanymi podczas RemaDays Warsaw 2018.W trzecim dniu warszawskiej imprezy wystawienniczej, podczas uroczystego „Śniadania biznesowego”, jego uczestnicy jako pierwsi poznali laureatów w rywalizacji na najlepsze katalogi i upominki reklamowe roku. Ta formuła wręczania wyróżnień ma już swoją wieloletnią tradycję i jest dowodem uznania dla tych wszystkich dla których największą wartością w biznesie jest uczciwość. Poznanie zwycięzców w konkursach „Gifts of the Year” i „Catalogue of the Year” to nie wszystko co czekało „Solidnych” w piątkowe południe. Po raz pierwszy w historii, podczas brunchu, przyznane zostały nagrody dla liderów sektora POS&Display. I w tym przypadku partnerzy programu poznali listę zwycięzców jako pierwsi. „Solidnym w Biznesie” dziękujemy za konkursowe patronaty, bo dzięki Waszemu wsparciu targowa rywalizacja zyskuje dodatkowy pozytywny wymiar.

Pełna lista laureatów konkursów znajduje się na stronie www.remadays.com

 


zobacz więcej
2 maja 2018 10:15:01

Najnowszy, wiosenny numer Gazety PIAP już na rynku!

Badania marketingowe precyzują potencjał rynku i firm, pozwalając podejmować trafne decyzje i lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Opieranie się na własnej intuicji jest często strzelaniem w ciemno i mimo najlepszej znajomości rynku w codziennej rutynie łatwo minąć się z głównym nurtem. PIAP po raz pierwszy zrealizował profesjonalne i bardzo szczegółowe badania rynku artykułów promocyjnych. Firmy członkowskie mają wgląd do wyczerpującego raportu przygotowanego przez Ipsos, firmę realizującą analizę branży. Na temat ciekawych wniosków piszemy na łamach Gazety PIAP, gdzie dowiecie się w jakich segmentach drzemie największy potencjał, na co zwracają uwagę odbiorcy upominków i dlaczego pracownicy firm nie cenią materiałów reklamowych. Poza tym dużo o planowanych zmianach np. w kodeksie pracy, o modnym intranecie a także o potencjale rynku rosyjskiego. Zapraszamy do lektury!

GAZETA PIAP 10/2018


zobacz więcej
27 kwietnia 2018 11:38:42

Relacja z III edycji Label Innovations

III edycja Label Innovations Co mówi Twoje opakowanie? to kolejne wspólne przedsięwzięcie inicjatora, czyli firmy Etykiety.pl Etigraf, która tym razem do współpracy zaprosiła polskiego producenta farb- firmę Splinx oraz dystrybutora folii – PC Print. Motyw przewodni konferencji „Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet” uzyskał swoje merytoryczne rozwinięcie we wszystkich prelekcjach i został przeanalizowany w wielu aspektach  przez naszych ekspertów. Konferencja poruszyła wątki związane z ochroną patentową opakowań, dostosowaniem ich wyglądu do konsumentów w różnym wieku, zasadami projektowania obowiązującymi obecnie. Kreatywność została poparta wykładami o nowych możliwościach wydruku z zastosowaniem nietypowych folii i farb specjalnych. Wszystkie prelekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem prawie setki uczestników.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »