Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Jan. 22, 2021, 9:02 a.m.

GIFT STAR drukuje gumy, taśmy, sznurówki dla producentów ODZIEŻY i PRZEMYSŁU

W styczniu 2021 firma GIFT STAR poszerzyła ofertę druku sublimacyjnego dla branży ODZIEŻOWEJ i szeroko rozumianego PRZEMYSŁU.
Szwalnie, producenci odzieży i ogólnie szeroko rozumiany przemysł zamówi u nas obecnie taśmy poliestrowe i nośne, sznurówki z okuciami, gumy, metki z nadrukiem sublimacyjnym – mówi Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR z Ząbek k/Warszawy.
Nasz dział graficzny przygotowuje projekty, drukuje na różnego rodzaju materiałach i dostarcza efektowne wykończenia szwalniom i producentom odzieży już od 100mb.
Nowa linia produkcji gum elastycznych zaopatrzy producentów szelek i innych gałęzi przemysłu odzieżowego. Dokładamy do tego tkanie gum żakardowych z logo.
Okuwamy sznurówki do butów, spodni i bluz. Produkujemy taśmy nośne z nadrukiem o dużym udźwigu.

http://giftstar.pl/product/pl/840/Sznur%C3%B3wki-do-but%C3%B3w

 


see more
Jan. 21, 2021, 9:16 a.m.

HAPTICA® live ’21 odbędzie się 23 września 2021 roku

Potwierdzono nową datę  HAPTICA® live '21: Wydarzenie, które pierwotnie miał odbyć się 17 marca 2021 roku w World Conference Center Bonn (WCCB) zostało przełożone na 23 września 2021 roku.

Wybraliśmy ten termin z kilku powodów: z jednej strony lokalizacja naszego obiektu, WCCB będzie wykorzystywane jako centrum szczepień miasta Bonn do czerwca 2021. Ponadto można założyć, że ogólna sytuacja związana z pandemią będzie stopniowo luzować się w trakcie lata i takie wydarzenie jak HAPTICA® live będzie łatwiejsze do zaplanowania dla wszystkich zaangażowanych osób ” - skomentował Michael Scherer,organizator wydarzenia WA Media.

Więcej informacji: www.haptica-live.de
 


see more
Jan. 15, 2021, 10:47 a.m.

Niezawodność z najnowszą technologią druku

Firma SDX Group przyspiesza z produkcją. Zamówienia realizowane są już przy użyciu 7 ploterów i 6 kalandrów. Dzięki wyposażeniu linii produkcyjnej w plotery Roland XT-640 - maszyny nowej generacji udaje się doskonale łączyć szybkość produkcji z maksymalizacją jakości kolorów. Trwała i wytrzymała konstrukcja maszyny pozwala na pracę non-stop, co znacznie zwiększa wydajność pracy. Zaawansowane systemy zapobiegania błędom podczas produkcji gwarantują, że szybkość idzie w parze z najwyższą jakością produktu. Bogata biblioteka kolorów oferuje setki nowych odcieni z nowymi atramentami, co w zasadzie czyni możliwości odwzorowania projektu nieograniczonymi.

www.sdxgroup.pl


see more
Jan. 13, 2021, 2:11 p.m.

Jakie trendy będą dominować w 2021 roku?

Rok 2020 przyniósł nam wiele zaskakujących zmian. I o ile w branży marketingowej jesteśmy przyzwyczajeni, że jedyne co jest pewne to właśnie zmiana, to w 2020 było ich zdecydowanie za dużo.

Jak co roku o tej porze zastanawiamy się co w naszej branży będzie najważniejsze, jak się wyróżnić, kto zyska najwięcej, czym zaskoczyć naszych klientów oraz jak zdobyć nowych. Czy będziemy w stanie powrócić do normalności lub choć odrobinę się do niej zbliżyć? Czy działania online, ecommerce i personalizacji nadal będą się umacniać? W końcu co z działaniami CRS, znaczeniem social mediów takich jak LinkedIn czy TikTok oraz omnichannels?
Na szczęście nie musimy wróżyć z fusów ani wyciągać szklanych kul by przygotować się na 2021 rok w marketingu. Zapoznajcie się z opinią 27 ekspertów, którzy z perspektywy swoich specjalności podzielili się przewidywaniami trendów na kolejne 12 miesięcy.


see more
Jan. 13, 2021, 8:11 a.m.

Douszne słuchawki bezprzewodowe w jettStudio

Importer upominków reklamowych firma jettStudio prezentuje douszne słuchawki bezprzewodowe.

BUDZ - bezprzewodowe słuchawki douszne z dużym obszarem do naniesienia logo. Wbudowany mikrofon pozwala na rozmowy telefoniczne bez użycia rąk. Czas odtwarzania muzyki około 4-5 h.

KURA - słuchawki bezprzewodowe z panelem sterowania i wbudowanym mikrofonem. Dźwięk stereo. Słuchawki zapakowane w praktyczne etui z imitacji skóry, zapinane na zamek.

FERRY - słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 z etui ładującym. Eleganckie błyszczące białe wykończenie. Panel sterowania z technologią dotykową zintegrowany w zestawie słuchawkowym. Funkcja zestawu głośnomówiącego.


see more
Jan. 12, 2021, 8:23 a.m.

Premiera najnowszego Katalogu PIAP 2021!

Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentująca bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online: http://www.piap-org.pl/site_media/publications/33/mobile/index.html oraz  http://www.piap-org.pl/site_media/download/PIAP_katalog_2021.pdf
 

- Katalog PIAP 2021 zawiera kompendium firm posegregowanych wedle kategorii produktów i usług, które oferują firmy Członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. W ten sposób łatwo można znaleźć danego producenta/importera upominków reklamowych czy agencję reklamową oraz reprezentanta mediów, czy organizatora targów branżowych (Członka Izby). Gorąco zachęcamy do zapoznania się z publikacją PIAP - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


see more
Jan. 12, 2021, 8:10 a.m.

Nowy numer Gazety PIAP już na rynku!

Ten numer Gazety PIAP miał być już bez celebryty w koronie, ale niestety nowa rzeczywistość tak mocno daje się we znaki, że tematy, chcąc nie chcąc, krążą wokół tego, jak poukładać pracę w dobie pandemii. Po raz kolejny, oby ostatni, chcemy dostarczyć Państwu praktycznych informacji m.in. o tym, jak zorganizować bezpieczną pracę w biurze, jak zarządzać pracą zdalną, jak wygląda rynek nieruchomości biurowych i jaka jest jego przyszłość, jak prowadzić sprzedaż i komunikację z klientem zupełnie on-line. Wracamy także do tematu targów branżowych, które jako namiastka „normalności” czekają w blokach startowych. Dowiecie się także co nieco o nowej kampanii PIAP, która już niebawem będzie skutecznie odmrażać upominki reklamowej, po czasie gospodarczej, ogólnej stagnacji. Konkurs na kampanię wygrał Radosław Kuleszewicz, z którym rozmawiamy o koncepcji akcji reklamowej i potencjale upominków. Mamy także na dobry początek roku, pełen energii i ciekawych przykładów wywiad z Maciejem Tesławskim, który opowiada nam o sztuce budowania relacji. Zapraszamy Państwa do lektury, a w nowym roku życzymy wielkiego reklamowego boom’u, optymizmu i przede wszystkim dużo zdrowia!

GAZETA PIAP 18/2021

 


see more
Jan. 12, 2021, 8 a.m.

Pokaż się w najnowszym numerze OOH magazine!

Marketing w czasach kryzysu to temat przewodni pierwszego w tym roku numeru OOH magazine. A w tym podsumowania 2020 roku i przede wszystkim prognozy na rok bieżący. Co zmieniła pandemia? Jak wpłynęła na działania marketingowe? Jak będzie wyglądać 2021 w branży? Na te pytania starają się odpowiedzieć zaproszeni eksperci.

Numer otwiera zestawienie predykcji dotyczących 2021 rok. Przedstawiciele agencji reklamowych i firm z branży marketingowej przewidują trendy 2021 roku i zmiany, które nastąpią. Marketingowcy z Żabka Polska, ING Bank Śląski oraz Netto Polska mówią w wywiadach o tym, jak radzili sobie w pierwszych miesiącach pandemii, jakie zmiany w funkcjonowaniu ich firm wymusiła na nich nowa rzeczywistość i jakie działania podjęli, by wspomagać swoje otoczenie biznesowe w tych wyjątkowych czasach.


see more
Jan. 11, 2021, 10:22 a.m.

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów na rynku reklamowym

Na jakość udanej współpracy między partnerami biznesowymi w przeważającej mierze wpływa rzetelność każdej ze stron. Osoby aktywnie działające praktycznie w każdej branży, doskonale wiedzą, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się ze wspólnych ustaleń. Jak można zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym? Najlepszy sposób na zminimalizowanie ryzyka przy zawieraniu nowej współpracy to skorzystanie ze sprawdzonego programu  INDUSTRY DOES NOT RECOMMEND – wykazu firm niepolecanych w branży produktów promocyjnych.


see more
Jan. 8, 2021, 2:49 p.m.

GAZELA BIZNESU DLA PAR BAKUŁA

Firma PAR BAKUŁA została nagrodzona w 21 edycji rankingu Gazeli Biznesu 2020 i znalazła się już po raz drugi w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw MŚP. Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.


see more

1 2 3 4 5 6 next »