Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


15 listopada 2018 18:08:02

Nowy katalog Amante Chocolatier 2018/2019

Amante - jedna z marek należących do portfolio firmy Chocolate Land, pod którą kryją się ręcznie robione belgijskie praliny w personalizowanych opakowaniach - zaprezentowała katalog na sezon 2018/2019. Amante to belgijskie praliny i trufle wyrabiane ręcznie ze składników najwyższej jakości. Produkowane są w małej rodzinnej manufakturze, dlatego te słodkie dzieła sztuki zadowolą nawet wytrawnego znawcę czekolady. Nie bez znaczenia są też opakowania, które tworzone są z prawdziwą dbałością o szczegóły. Na życzenie klienta powstają bombonierki w wybranym przez niego rozmiarze, kolorze oraz  z dopasowaną do działań promocyjnych personalizacją.


zobacz więcej
14 listopada 2018 18:41:53

Polski Drukarz sp. z o.o. zaprasza na szkolenie „Poligrafia w marketingu”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w ramach Akademii Wiedzy jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych oraz innych zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2018 r. w godzinach 9–17 w Warszawie (Centrum Hotelowo-Konferencyjne Wald, ul. Połczyńska 52). Jego celem jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w zakresie optymalizacji kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową lub studiem graficznym a drukarnią.


zobacz więcej
14 listopada 2018 18:38:33

Jak się robi bezkonkurencyjne targi opakowań?

365 dni, 11000 roboczo-godzin, dziesiątki tysięcy wykonanych połączeń i niezliczona liczba maili. Tworzenie najważniejszych, w tej części Europy targów opakowań to przedsięwzięcie wymagające umiejętności połączenia wielu elementów w harmonijną całość. To ciężka praca zespołowa wymagająca zarówno twórczej inwencji jak i drobiazgowego planowania. Zabierając się za przygotowanie targów bez wątpienia trzeba liczyć się z dużą ilością pracy i nerwów, ale realizując zaplanowane działania punkt po punkcie ostateczny efekt okazuje się bezkonkurencyjny i satysfakcjonujący.

Oto jak wygląda przygotowanie Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – rozmowa z Komisarz Targów i zarazem Kierownika Zespołu – Katarzyną Banach-Kowalenko.
 


zobacz więcej
14 listopada 2018 10:02:44

PIAP patronem medialnym jubileuszowej edycji Forum Marketingu Zintegrowanego 2018

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz kolejny nawiązała współpracę w zakresie patronatu medialnego nad 10-tą jubileuszową edycją Forum Marketingu Zintegrowanego 2018, która odbyła się w dniach 7-8 listopada br. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.
Podczas wydarzenia w teczkach konferencyjnych dla uczestników forum dystrybuowany był m.in. Katalog PIAP 2018.

- Konferencja jest moim zdaniem świetnym miejscem, w którym można podzielić się swoimi doświadczeniami w realizacjach marketingowych, ciekawymi historiami i zaadresować je do dobrze targetowanej publiczności.Tegoroczna edycja Forum Marketingu Zintegrowanego skupiała się głównie na:  pokazywaniu komunikacji dostosowanej do nowego typu odbiorcy (Millenialsi, pokolenie Y), charakterystyce obecnego odbiorcy oraz współczesnego rynku (m.in. % Polaków biorących udział w programach lojalnościowych, konkursach). Bardzo dużo prezentacji skupiało się na tym jak łączyć DIGITAL + OFFLINE w spójny i sensowny sposób - mówi Magdalena Humeńczuk Członek Zarządu PIAP.

 


zobacz więcej
14 listopada 2018 09:00:00

Wyróżnij swoja firmę w Konkursie Korony Reklamy 2019

Konkurs Korony Reklamy to konkurs wyróżniający najlepsze firmy z branży reklamowej. Organizowany jest podczas targów RemaDays pod patronatem programu Solidni w Biznesie. Daj szansę swojej firmie na pokazanie się nowym klientom z 11 sektorów targowych RemaDays.

Dotrzyj do 110 tys. firm z Polski i Europy oraz do 80 tys. użytkowników strony www.remadays.com.

Wyróżnij się w jednej z 4 kategorii:

-


zobacz więcej
14 listopada 2018 08:36:37

TwinCaps i Alter Graf zasilają szeregi PIAP

W III kwartale br. Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła swoje grono o nowe firmy z branży. Nowymi Członkami PIAP zostały m.in. firmy: TwinCaps i Alter Graf.

- Do PIAP-u przystępujemy, mając na uwadze ciągły rozwój naszych struktur.
Chcemy dołączyć do grona profesjonalnych firm, oferujących najwyższej jakości produkty - mówi Agata Uramowska przedstawicielka firmy "Uramex" Andrzej Uramowski, producenta gadżetów TwinCaps.

- Przystępując do PIAP-u mamy na uwadze dalszy rozwój naszej firmy oraz znaczne poszerzenie grona kontrahentów i klientów
-mówi Mateusz Cieślak specjalista ds. sprzedaży i marketingu w firmie Alter Graf.


zobacz więcej
13 listopada 2018 13:59:00

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2019!

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 15 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas.

Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Po zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo identyfikator do samodzielnego wydruku. Jak działa rejestracja? W formularzu wpisują Państwo unikalny kod RDW 021. Następnie uzupełniają Państwo informacje o firmie i wysyłają do weryfikacji. W przypadku pozytywnej weryfikacji otrzymacie Państwo drogą mailową identyfikator na targi, który należy wydrukować i okazać w punkcie rejestracyjnym, gdzie otrzymają Państwo komplet materiałów targowych. Jeżeli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia, należy skontaktować się poprzez visitors@remadays.com.


zobacz więcej
13 listopada 2018 08:09:03

Idealny gadżet na Gwiazdkę od jettStudio

JettStudio prezentuje bezprzewodowe głośniki Bluetooth z wbudowanym powerbankiem – gadżety elektroniczne idealne na świąteczny prezent.

HARMONY to bezprzewodowy głośnik Bluetooth 4.2 z wbudowanym powerbankiem o mocy 2000 mAh. Jego parametry niejednokrotnie przewyższają potrzeby podróżujących profesjonalistów. Nie szczędzono uwagi szczegółom, począwszy od użycia materiałów premium do budowy, przez mistrzowskie rzemiosło do eleganckiej stylistyki produktu. Całkowicie przenośny i bezprzewodowy, zapewnia wyjątkowe brzmienie muzyki. Posiada wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych. Poczwórne bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed przepięciem, zabezpieczenie przeciwko nadmiernemu naładowaniu, zabezpieczenie przeciwko nadmiernemu rozładowaniu oraz zabezpieczenie przed zwarciem. Techniki znakowania: tłoczenie lub grawer laserowy.


zobacz więcej
13 listopada 2018 08:03:52

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Warto zadbać o własną widoczność po zmroku, gdy mokro, mgliście i ciemno za oknem. Taką możliwość daje nowa linia parasoli odblaskowych z oferty artykułów promocyjnych Promotion Tops Christmas Special 2018.

Pierwszą propozycją jest parasol REFLECTIVE ze specjalną, w całości odblaskową czaszą. To parasol typu golf z metalową laską, szynami z włókna szklanego oraz gumowanym, plastikowym uchwytem, poszyciem z poliestru i paskiem spinającym zapinanym na rzep.

Alternatywą dla parasola REFLECTIVE jest wariant składanego parasola SHINY, który bez problemu zmieści się nawet w malutkiej torebce.

 


zobacz więcej
8 listopada 2018 13:08:34

Rozgrzewające napoje bez fusów na niepogodę!

Kubek ulubionej herbaty jest najlepszym pomysłem na rozgrzanie podczas pochmurnych i chłodnych dni. Często brakuje nam czasu na zaparzanie herbat liściastych, mieszanek ziół lub suszonych owoców, które najbardziej by nas ucieszyły. Wychodzimy z domu zaparzając na szybko herbatę ekspresową.

Mamy na to sposób!

Nowy kubek termiczny V0552 (250 ml) z oferty VOYAGER posiada specjalne sitko zatrzymujące fusy i inne stałe elementy, dzięki czemu możemy cieszyć się nawet najbardziej wyszukanym naparem w każdej sytuacji.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »